» »

Заняття для працівників патрульної поліції


Занятия для работников патрульной полиции

13 квітня 2016 року інспектором Кременчуцького РВ КВІ УДПтС України в Полтавській області лейтенантом внутрішньої служби Ольгою Мусієнко в приміщенні Кременчуцького районного відділення поліції КВ ГУНП в Полтавській області було проведено заняття для працівників патрульної поліції Кременчуцького відділення КВ ГУНП в Полтавській області з додаткового вивчення законодавчої бази, що регулює спільні напрямки діяльності.

Акцентовано увагу на функціях працівників ОВС по роботі з засудженими особами з випробуванням.

Наголошено  на необхідності якісної роботи по виконанню подань про здійснення приводу інспекторами поліції, а також на строки виконання таких подань. 

Інспектор звернула увагу на прийняття Закону України «Про пробацію». Повідомивши, що метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Присутні домовилися надалі підтримувати на належному рівні налагоджену співпрацю та дотримуватися вимог чинного законодавства та наказів.

Ольга Мусієнко, інспектор Кременчуцького РВ КВІ управління ДПтС України в Полтавській області 

Инструкция как комментировать


Кременчуг