» »

Закон в суспільстві. Механізм – я прав


Закон в обществе. Механизм - я прав

Для учнів вечірньої змінної школи №3 міста Кременчука волонтером ГО «Кримінон – Надія» спільно з працівником кримінально-виконавчої інспекції, у рамках проведення Всеукраїнського тижня права, проведено лекцію на тему «Закон в суспільстві. Механізм – я прав».

Право — формальний соціальний інститут, система встановлених, санкціонованих державою правил поведінки, загальнообов'язкових, для населення та державних установ, захищена державою від порушень і спрямована на регулювання та охорону суспільних відносин і соціальних цінностей.

За сприянням директора вечірньої змінної школи № 3 Шян В.М.,  волонтером громадської організації «Кримінон – Надія» Оксаною Совою та  працівником кримінально-виконавчої інспекції  Іриною Коноваленко, для учнів вечірньої змінної школи № 3, серед яких отримують загальну середню освіту і деякі неповнолітні підоблікові інспекцій міста, було проведено тематичний захід приурочений тижню права в Україні.

На початку заходу, працівник кримінально-виконавчої інспекції Ірина Коноваленко, розповіла про Конституційні права і свободи людини і громадянина, ознайомила  учнів  з правовими нормами, які захищають права та свободи громадян України, зазначила основні  положення конвенції ООН, про права дитини.

Волонтер Оксана, для аудиторії слухачів провела лекцію на тему 

«Закон  в суспільстві. Механізм – я прав», в ході якої діти  переглянули відеофільм про механізми які виникають в процесі поведінки та дії, які впливають на вчинення правопорушень з прикладами шляхів їх вирішення.

Завданням заходу було підвищення морального потенціалу серед молоді,  вивчення ними механізмів правової поведінки в суспільстві під час вибору засобів досягнення своєї мети.

Инструкция как комментировать


Кременчуг