» »

Діти – це люди, які живуть у світі дорослих та потребують особливого захисту


Діти – це люди, які живуть у світі дорослих та потребують особливого захисту

09 березня 2016 року в приміщенні Автозаводського РВ КВІ м.Кременчука з неповнолітньою, що перебуває на обліку як засуджена з випробуванням було проведено захід  з нагоди ратифікації Україною Конвенції ООН про права дитини.

Захист прав дітей є конституційною цінністю та одним з пріоритетних напрямків державної політики України, яка розвивається на принципах верховенства права, забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, поваги до гідності кожної особи.

Ратифікація Україною  Конвенції ООН про права дитини спрямована на дотримання міжнародних стандартів прав дитини, у відповідності до яких наша держава повинна забезпечити благополуччя, охорону здоровя, житло, освіту для кожної дитини без будь-якої дискримінації, а також забезпечити надійний захист від будь-яких форм насильства та експлуатації.

Неповнолітній було запропоновано переглянути відеоролик, який містив інформацію про прийняття Україною Конвенції про права дитини та розкривав короткий зміст прав дітей, що в ній закріплено. Потім відбулась коротка дискусія про права якими користується засуджена. 

Обов’язком  держави є забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, бо як сказав А.С.Макаренко, - сьогоднішні діти – це завтрашня історія, завтрашнє майбутнє людства

Старший інспектор Автозаводського РВ КВІ м.Кременчука,

Козюренко Юлія

Инструкция как комментировать


Кременчуг