» »

Зустріч зі школярами Чечелево


Встреча со школьниками Чечелева в Кременчуге

Зустріч зі школярами на тему: «Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх»

23 січня 2017 року в приміщенні Чечелівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів фахівцем із соціальної роботи Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації проведено шкільну лінійку на тему «Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх».

Мета заходу -  виховання правової культури та свідомості, законослухняності та дисциплінованості учнів,  шляхом пропаганди правових знань.

Фахівець нагадала з якого віку настає кримінальна та адміністративна відповідальність, ознайомила з переліком покарань без позбавлення та обмеження волі, які найчастіше застосовуються до неповнолітніх, розповіла про впровадження елементів пробації згідно Закону України «Про пробацію»

Наприкінці заходу були задані питання та отриманні вичерпні відповіді. Разом з адміністрацією навчального закладу погоджено і надалі підтримувати співпрацю та посильно проводити заходи з профілактики злочинів скоєних неповнолітніми.

Лідія Геращенко, фахівець (із соціальної роботи з суб’єктами пробації) Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції


Инструкция как комментировать


Кременчуг