» »

Виховний захід до Всесвітнього дня здоров’я


Воспитательное мероприятие ко Всемирному дню здоровья

06 квітня 2016 року на базі кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району за ініціативи фахівців із соціальної роботи та психолога було організовано та проведено виховне заняття на тему: «Здоров'я - це фізичне, духовне і соціальне благополуччя» для підоблікових неповнолітніх та осіб молодіжного віку до Всесвітнього дня охорони здоров’я.

Метою даного заходу було сприяння усвідомленню необхідності збереження і зміцнення здоров’я як важливої складової життя кожної людини.

Присутніми було переглянуто презентацію, яка формує відповідальне ставлення та мотивацію до збереження власного здоров’я. 

Перевірили стан власного здоров’я за методикою вченого К.П. Бутейка «Дихання» та пізнали корисні і негативні фактори, які на нього впливають.

Також, у ході заняття учасниками заняття було виконано  комплекс психологічних вправ для поліпшення загального стану здоров’я в стресових ситуаціях.   

Наприкінці заходу відбулася жвава дискусія щодо прослуханого, після чого кожен отримав пам’ятку з правилами, як зберегти власне здоров’я.  

кримінально-виконавча інспекція м. Кременчука та Кременчуцького району

Инструкция как комментировать


Кременчуг