» »

В ці лютневі дні Україна вшановує загиблих під час Революції Гідності 2014


В ці лютневі дні Україна вшановує загиблих під час Революції Гідності 2014

На базі Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації провели виховну годину, присвячену Революції гідності.

Захід проведено з метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, а також з ціллю виховати у неповнолітніх патріотичну свідомість та розвинути бажання стати гідними громадянами України.

В ході проведення виховної години, підоблікові переглянули відеофільм «Пам’ятай свого героя» та дізналися, що в 2014 році офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Серед них – науковці, студенти, вчителі, художники, архітектори і навіть неповнолітні.  Тепер щороку по Україні відбувається прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання лунає жалобна пісня «Плине кача…», яка присвячена загиблим. 

Як підсумок разом з працівниками хвилиною мовчання  підоблікові згадали імена героїв Ігора Сердюка та Кремана Івана, які були вихідцями з Полтавської області.

Лідія Геращенко,

фахівець (із соціальної роботи з суб’єктами пробації) Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції

Инструкция как комментировать


Кременчуг