» »

Раптово пішов з життя Микитченко Сергій Іванович


Микитченко Сергій Іванович

Раптово пішов з життя начальник Кременчуцького міського відділу кримінально – виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області підполковник внутрішньої служби Микитченко Сергій Іванович

14 серпня 2015 року на 41-му році життя перестало битися серце великої людини у всіх сенсах цього слова – Микитченка Сергія Івановича. «Батько» великого міського підрозділу, підполковник внутрішньої служби, хороший син, брат, вірний та щирий друг – для кожного по – своєму це велика втрата і тавро трауру.

Сергій Іванович прожив насичене та яскраве життя, 18 років з якого присвятив роботі в Державній пенітенціарній службі України в Полтавській області, де пройшов шлях від молодшого лейтенанта до підполковника внутрішньої служби, від інспектора до начальника підрозділу. За досягнення в службі, гідне виконання поставлених перед ним завдань неодноразово нагороджувався відомчими грамотами та медалями.

- Яку б посаду не займав Сергій Іванович, всі службові обов’язки та вимоги виконував по законності та справедливості. Важко знайти людину, яка б була настільки енергійною, оптимістично налаштованою, щирою, доброю, чуйною і одночасно дисциплінованою, справедливою і трудолюбивою, - згадують рідні та близькі його люди.

Пішов з життя раптово та миттєво, на велике християнське свято Маковія, а за повір'ям, таким людям відкривається дорога до Раю.

 

Кременчуцький МВ КВІ та Кременчуцький РП КВІ

УДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг