» »

Облік часу громадських робіт територіальних громад


Учет времени общественных работ территориальных общин

13 квітня 2016 року інспектором Кременчуцького РВ КВІ УДПтС України в Полтавській області лейтенантом внутрішньої служби Ольгою Мусієнко було проведено заняття для відповідальних осіб за облік часу громадських робіт територіальних громад (сільських рад) Кременчуцького району, на якій  розглядали важливі питання щодо напрямків спільної роботи.

В ході заняття було закцентовано увагу на функціях відповідальних осіб, які контролюють облік робочого часу порушників та засуджених до громадських робіт.

Розглянуто алгоритм дій в разі ухилення засуджених осіб (порушників)  від  відбування  покарання,  появі  на  роботі  в  стані алкогольного, наркотичного  або  токсичного  сп'яніння,  порушення  громадського порядку. 

Інспектор наголосила про відповідальність за систематичне несвоєчасне  надання  інформації  про   виконання   громадських   робіт  або  нездійснення  контролю відповідальною особою за роботою та поведінкою засуджених (порушників). Звернула  увагу на правильність заповнення документів щодо відпрацювання громадських робіт.

Всі обговорені питання вирішено, було прийнято рішення підтримувати на належному рівні налагоджену співпрацю та дотримуватись вимог чинного законодавства. 

Ольга Мусієнко, інспектор Кременчуцького РВ КВІ управління ДПтС України в Полтавській області 

Инструкция как комментировать


Кременчуг