» »

Участь в проходженні колони до пам'ятника Воїнам - інтернаціоналістам


Участь в проходженні колони до пам'ятника Воїнам - інтернаціоналістам

Кримінально-виконавчі інспекції м. Кременчука разом з неповнолітніми під обліковими взяли участь в урочистому проходженні колони до пам'ятника Воїнам - інтернаціоналістам

15.02.2016 року працівники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука спільно з неповнолітніми засудженими, що перебувають на обліках,  взяли участь в урочистому проходженні колони до пам'ятника Воїнам-інтернаціоналістам з нагоди Дня вшанування   учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення  військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан.

В  цей день 27 років тому закінчилась історія самої затяжної участі радянських військ в збройному конфлікті – війни в Афганістані. Саме 15 лютого 1989 року державний кордон двох держав перейшла остання колона радянських військ. А наприкінці 1979 року українські батьки проводжали на строкову службу в Афганістан своїх синів. І протягом ще дев`яти років українські родини здригалися від страшного слова «Афган». Бо то в одну, то в іншу домівку привозили їхніх дітей у цинковій труні. Ті, хто залишилися живими після афганської війни, поверталися додому з понівеченими душами. Їм, вісімнадцяти-, двадцятилітнім не було зрозуміло за що, за кого проливають свою кров і гинуть їхні побратими на чужій землі. 

Неповнолітні, які брали участь в заході, співчували долі загиблих воїнів, які були майже їх ровесниками, висловлювали побажання про мир в Україні.

Козюренко Юлія

Старший інспектор Автозаводського РВ КВІ

управління ДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг