» »

Тренінг як метод підвищення професіонального рівня пенітенціаріїв


Тренінг як метод підвищення професіонального рівня пенітенціаріїв

09 вересня 2015 року з метою підвищення професійного рівня пенітенціаріїв Кременчуцького міського та Глобинського міжрайонного відділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області представники БО «Світло Надії» Ігор Прищепа та Олена Чикурова провели семінар на тему: «Метод кейс-менеджменту в роботі служби пробації, методичні рекомендації щодо застосування «Анкети оцінки ризиків та потреб».

Даний захід відбувся на базі Кременчуцького міського відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області та проходив у формі тренінгу. Співробітникам кримінально-виконавчої інспекції розповіли про методи кейс-менеджменту, їх застосування у роботі з підобліковими та надали методичні рекомендації щодо складання анкет оцінки ризиків та потреб.

Майбутні працівники служби пробації з допомогою фахівців спробували на практиці складати анкети оцінки ризиків та потреб, а також індивідуальні плани соціально-виховної роботи із суб'єктами пробації.

- Завдяки застосуванню методик кейс-менеджменту та аналізу факторів, пов’язаних з визначенням криміногенних потреб, буде можливим забезпечити чітке уявлення про характер необхідного втручання, що допоможе зменшити ймовірний ризик вчинення нових злочинів та надати можливість особі повернутись до соціально-прийнятного суспільством життя, - зазначив Ігор Прищепа на закінчення тренінгу.

Тренінг як метод підвищення професіонального рівня пенітенціаріїв

Инструкция как комментировать


Кременчуг