» »

Підоблікові неповнолітні прийняли участь на урочистих зборах


Торжественное собрание, посвященное дню памяти и примирения

6 травня 2016 року співробітники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району разом з підобліковими були запрошені на урочисті збори, присвячені дню пам’яті та примирення, 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, які відбулися в міському Палаці культури. 

Головна мета заходу, збереження пам'яті про Велику Перемогу та формування у неповнолітніх підоблікових гордості та поваги до подій Великої Вітчизняної війни.Під час концерту привітали зі знаменним святом учасників війни, міський голова Віталій Малецький, народний депутат України Юрій Шаповалов та голова спілки ветеранів Свещов Віталій Миколайович. Щирі слова вдячності ветеранам за перемогу та подвиги звучали від виступаючих у бік ветеранів війни. Присутнім бажали міцного здоров'я, довголіття та мирного неба.

Далі урочистості продовжились святковим концертом, у програмі  якого – пісні воєнних років та хореографічні композиції на воєнну тематику у виконанні творчих колективів міста. 

По завершенню заходу працівники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району разом з командиром та курсантами 107 Кременчуцької артилерійської бригади зробили фото на пам'ять.                                                                          

Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука управління ДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг