» »

Спільна нарада пенітенціаріїв та поліції у Кременчуці


Спільна нарада пенітенціаріїв та поліції у Кременчуці

09 серпня 2016 року начальником Кременчуцького РВ КВІ управління ДПтС України в Полтавській області капітаном внутрішньої служби Олександром Ждановим в приміщенні Кременчуцького районного відділення поліції КВ ГУНП в Полтавській області було проведено спільну нараду для працівників Кременчуцького РВ КВІ УДПтС України в Полтавській області та Кременчуцького відділення поліції КВ ГУНП в Полтавській області, на якій розглядали питання щодо додаткового вивчення законодавчої бази та ефективності спільної роботи.

Проведено аналіз взаємодії та співпраці між секторами  Кременчуцького районного відділення поліції та Кременчуцьким РВ КВІ на предмет стану проведення індивідуально-профілактичної роботи за місцем мешкання засуджених та вчасного надання до інспекції матеріалів перевірок. 

Наголошено  на необхідності якісної роботи по виконанню подань про здійснення приводу інспекторами поліції, а також на строки виконання таких подань. 

Олександр Жданов наголосив на посиленні плідної співпраці щодо виконання профілактичної роботи спрямованої на протидію повторної та рецидивної злочинності серед неповнолітніх засуджених, які перебувають на обліках.

Всі обговорені питання, які виникали під час  наради вирішено, прийнято рішення підтримувати на належному рівні налагоджену співпрацю та дотримання вимог чинного законодавства та наказів. 

Лідія Геращенко фахівець із соціальної роботи служби пробації Кременчуцького РВ КВІ управління  ДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг