» »

Нарада за участі представників органів внутрішніх справ


Нарада за участі представників органів внутрішніх справ

29 вересня 2015 року в приміщенні Кременчуцького міського відділу кримінально-виконавчої інспекції відбулась міжвідомча нарада, яку провела  начальник міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Інна Гребенюк.

Робоча зустріч відбулась за участі служб представників сектору кримінальної міліції у справах дітей Кременчуцького МВ УМВС України в Полтавській області в особі начальника майора міліції Юлії Лазоренко,  сектору дільничних інспекторів міліції Кременчуцького МВ УМВС України в Полтавській області в особі заступника начальника Андрія Захарова, виконуючого обов’язки начальника СКМСД Крюківського ВМ Кременчуцького МВ Антона Тараненко, та провідного спеціаліста відділу соціальної роботи Кременчуцького міського центру соціальних служб, для сім'ї, дітей та молоді Олени Терещенко, а також працівників особового складу підпорядкованих підрозділів. 

На початку наради відбулось знайомство представників служб з новим керівником Кременчуцького міського відділу кримінально-виконавчої інспекції  Інною Гребенюк. 

На порядку денному керуючим було проведено аналіз взаємодії та співпраці кримінально-виконавчої інспекції із сектором КМСД та сектором ДІМ, щодо стану проведення індивідуально-профілактичної роботи за місцем мешкання засуджених, які перебувають на обліках, вчасного надання формалізованих матеріалів перевірок з боку працівників органів внутрішніх справ. Особливу увагу приділено категорії неповнолітніх підоблікових, з метою недопущення рецидивної злочинності та ресоціалізації засуджених з випробуванням. Обговорено виконання плану-графіку спільних перевірок неповнолітніх за місцем  їх проживання та проведення заходів індивідуальної профілактики з метою ужиття заходів, щодо попередження вчинення ними адміністративних і кримінальних правопорушень під час іспитового строку.

Окремим питанням було обговорено здійснення соціального супроводу та контролю за поведінкою неповнолітніх засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, що перебувають на обліках інспекцій та центру, шляхом обміну інформацією, щодо проведеної роботи з даною категорією осіб і їх сім'ями, з метою вчасного виявлення і подальшого сприяння у подоланні можливих складних життєвих ситуацій та допомоги у соціальній адаптації неповнолітнього, під час його випробування.

На завершення наради учасники робочого процесу визначили заходи виховного впливу в подальшій роботі  категорією осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, визначили процеси соціальної реабілітації неповнолітніх, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та заходи виховного впливу з метою їхнього  інтегрування в соціально-позитивне русло.

Автозаводський РП КВІ

Ірина Коноваленко

Инструкция как комментировать


Кременчуг