» »

Відбулася робоча зустріч із суддями


Відбулася робоча зустріч із суддями

03.03.2017 року на базі Автозаводського районного суду м. Кременчука відбулася інформаційна зустріч з суддями Автозаводського районного суду м. Кременчука та керівником Кременчуцького міськрайоного відділу з питань виконання кримінальних покарань та пробації. 

Метою зустрічі було інформування суддів першої інстанції щодо найменувань уповноважених органів з питань пробації, а також затвердженої форми та змісту досудової доповіді. 

В процесі спілкування керівник Кременчуцького міськрайоного відділу з питань пробації Інна Гребенюк, ознайомила присутніх із змістом наказів Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку складання досудової доповіді» та «Про затвердження Переліку найменувань уповноважених органів з питань пробації міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції».

У ході зустрічі сторони обговорили проблемні питання та шляхи їх урегулювання в процесі складання досудової доповіді. 

Психолог Кременчуцького міськрайонного відділу Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Леонова Анастасія Олегівна 

Инструкция как комментировать


Кременчуг