» »

Сім’я починається з дитини


Сім’я починається з дитини

15.05.2017 року працівниками Кременчуцького МРВ з питань пробації у м. Горішні Плавні проведено захід до Міжнародного дня сім’ї для під облікових та їх дітей.

15.05.2017 року відзначають Міжнародний день сім’ї, який встановлений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1993 році.

Сім’я – один із основних інститутів суспільства, яка була і залишиться берегинею людських цінностей та культури. Завдяки сім’ї міцніє держава та зростає добробут народу. Сім’я – це та затишна і тиха гавань, де дитину люблять та піклуються про неї.

Взявши шефство над сім’єю, де мати й батько перебувають на обліку в Кременчуцькому МРВ працівникам вдалося забезпечити безкоштовними квитками дітей на атракціони в парк культури та відпочинку. 

Захід проведено з метою формування відповідального батьківства та оволодіти навичками організації дозвілля для дітей. Батьки повинні відповідати перед власною совістю, державою за виховання власних дітей. Від рівня культури сім’ї залежить і рівень культури вихованості дітей, адже з сім’ї починається життя людини та відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги та солідарності те, на чому будується цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Тетяна Остроушко, фахівець (з соціальної роботи з суб’єктами пробації) Кременчуцького МРВ з питань пробації

Инструкция как комментировать


Кременчуг