» »

Працівники Кременчуцького МВ КВІ відвідали Кременчуцьку виправну колонію №69


Працівники Кременчуцького МВ КВІ відвідали Кременчуцьку виправну колонію №69

18.09.2015 року в Кременчуцькій виправній колонії №69 відбувся День відкритих дверей, на який завітали працівники Кременчуцького міського відділу кримінально-виконавчої інспекції разом із неповнолітніми підобліковими.

Для гостей які відвідали установу закритого типу було прочитано пізнавальну лекцію та проведено оглядову екскурсію. Працівникам КВІ та неповнолітнім підобліковим випала нагода побачити на власні очі як проходять будні дні засуджених до позбавлення волі, а саме відвідати їдальню, де приймають їжу засуджені,  спальні приміщення, промислову зону - робоче місце засуджених, спортивний майданчик, де засуджені підтримують стан свого здоров’я, а також дисциплінарний ізолятор місце тримання засуджених, на яких накладено дисциплінарне стягнення за порушення порядку та умов відбування покарання.

Неабияке враження справила зустріч із засудженим у церкві виправної колонії. Засуджений, який прийшов сповідатися перед Богом, розповів неповнолітнім засудженими про свій гіркий досвід та про благословенний вплив церкви на його виправлення та усвідомлення сенсу життя.

Відвідання Кременчуцької виправної колонії призвело яскраве враження на неповнолітніх засуджених, які побачили життя за ґратами на власні  очі. Неповнолітні підоблікові зробили певні висновки для себе, переосмислили свою протиправну поведінку та зрозуміли, що доля кожного з них знаходиться у власних руках, їм обирати свій життєвий шлях… 

Инструкция как комментировать


Кременчуг