» »

Працівники КВІ проводять роботу серед студентiв ПТУ №19


Працівники КВІ проводять роботу серед студентiв ПТУ №19

З початком нового навчального року працівники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району поновили проведення просвітницьких заходів в учбових закладах міста.

13 вересня пенітенціарії відвідали Державний навчальний заклад «Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості». Для першокурсників ліцею під час виховної години працівники інспекції провели навчальне заняття на тему «Знайомство з законом», на якому розповіли про свою роботу, її особливості по відношенню до неповнолітніх, ознайомили  з засадами впровадження пробації як засобу забезпечення безпеки суспільства. 

З інтересом сприймали слухачі інформацію про поняття, ознаки та види злочинів та адміністративних правопорушень, передбачених за них покарань, приймали активну участь в обговоренні причин та наслідків протиправної поведінки, наводили приклади, висловлювали власне бачення проблеми.

Підвищення рівня обізнаності підлітків в правових питаннях – один із найперспективніших шляхів виховання законослухняних громадян суспільства, тому колектив кримінально-виконавчої інспекції планує й надалі проводити планомірну роботу в цьому напрямку.

Моріна Оксана, фахівець з питань соціальної роботи із суб΄єктами пробації Крюківського РВ м. Кременчука КВІ 

Инструкция как комментировать


Кременчуг