» »

Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх


Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх

20 вересня 2016 року в приміщенні Недогарківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів фахівцем із соціальної роботи Кременчуцького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Лідією Геращенко проведено зустріч з учнями 9-11 класів на тему «Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх» 

 

Мета заходу -  виховання правової культури та свідомості, законослухняності та дисциплінованості учнів,  шляхом пропаганди правових знань.

Фахівець розповіла про кримінальну та адміністративну відповідальність, а також наголосила з якого віку  особа може бути притягнута до відповідальності за скоєне правопорушення та яке покарання може отримати.

В ході зустрічі представлено діяльність кримінально-виконавчої інспекції та ознайомлено з переліком покарань без позбавлення та обмеження волі,  які найчастіше застосовуються до неповнолітніх.

Наприкінці заходу були задані питання та отриманні вичерпні відповіді. Слухачі були вдячні і зацікавлені прослуханою інформацією.

Лідія Геращенко, фахівець із соціальної роботи служби пробації Кременчуцького РВ КВІ управління  ДПтС України  в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг