» »

Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх


Профилактика правонарушений и преступлений среди несовершеннолетних

12 квітня 2016 року в приміщенні Рокитянської загальноосвітньої школи фахівцем із соціальної роботи Кременчуцького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Лідією Геращенко та працівником ювенальної поліції Кременчуцького районного відділення  поліції ГУНП України в Полтавській області майором поліції Людмилою Бойко проведено зустріч з учнями 5-9 класів на тему «Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх» 

Мета заходу -  виховання правової культури та свідомості, законослухняності та дисциплінованості учнів,  шляхом пропаганди правових знань.

Працівник ювенальної поліції розповіла про кримінальну та адміністративну відповідальність, а також наголосила з якого віку  особа може бути притягнута до відповідальності за скоєне правопорушення та яке покарання може отримати.

Фахівець представила діяльність кримінально-виконавчої інспекції, ознайомила з переліком покарань без позбавлення та обмеження волі,  які найчастіше застосовуються до неповнолітніх, розповіла про впровадження елементів пробації згідно Закону України «Про пробацію».

Наприкінці заходу були задані питання та отриманні вичерпні відповіді. Слухачі були вдячні і зацікавлені прослуханою інформацією.

Лідія Геращенко, фахівець із соціальної роботи служби пробації Кременчуцького РВ КВІ управління  ДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг