» »

Профілактична робота щодо попередження підліткової злочинності


Профілактична робота щодо попередження підліткової злочинності

06.11.2015 року на базі приміщення Садківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Кременчуцького району працівниками Кременчуцького РП КВІ  Аллою Чамарою, Ольгою Мусієнко та за участі дільничного інспектора міліції Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області Олега Пальчика був проведений профілактичний захід з учнями 7, 8 та 9-х класів з метою недопущення скоєння злочинів та правопорушень підростаючим поколінням.

Захід проходив у формі бесіди, в якій учні брали активну участь. Обговорювались такі поняття як «злочин», «крадіжка», «відповідальність», діти висловлювали своє бачення, цікавились наслідками неправомірної поведінки. Працівник КВІ коротко розповіла про напрямки роботи кримінально – виконавчої інспекції та пояснила на прикладі методики «плюси-мінуси» спосіб прийняття рішень задля того, щоб не втрапити в ситуацію, яка може призвести до кримінальної відповідальності та стати «чорною плямою» на все подальше життя. 

- Кожна дія має свої наслідки і перед тим як щось зробити подумайте чим це обернеться в майбутньому  вам та вашим близьким – зазначила Алла Чамара.

По завершенню бесіди діти з задоволенням поділились враженнями прослуханого та підняли собі настрій запропонованою інспектором проективною методикою «Яка ти тваринка насправді».

Алла Чамара,

інспектор Кременчуцького РП КВІ

УДПтС України в Полтавській області 

Инструкция как комментировать


Кременчуг