» »

Відкриття ХХV-го фестивалю «Червона калина»


Открытие ХХV-го фестиваля «Червона калина» в Кременчуге

25 червня 2016 року працівники та неповнолітні підоблікові кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району управління ДПтС України в Полтавській області відвідали урочисте відкриття ХХV-го фестивалю самодіяльної художньої творчості засуджених  «Червона калина», який відбувся в Кременчуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Полтавській області на тему «Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску – Святу Україну».

Цього року фестиваль розпочав свій маршрут з Кременчуцької виховної колонії. Проходитиме естафетою у всіх виховних колоніях України та   передаватиметься працівниками виховних колоній у вигляді атрибутів фестивалю – корогви, фотоальбому з виступами попередніх учасників та символу.

Концертна програма урочистого відкриття в Кременчуцькій виховній колонії включала тематичні виступи (вірш, твір, пісню, танець, театралізовану сценку та інші).

Активно допомагала готувати номери кременчуцька творча молодь. До виступів засуджених також приєднався колектив працівників виховної колонії.

Прийняли  участь у фестивалі в якості гостей представники органів місцевого самоврядування, державні, громадські та релігійні організації, студентська та учнівська молодь міста та області, представники засобів масової інформації 

Особливим цей день став для деяких вихованців, які своїм сумлінним ставленням до праці, навчанням та активною участю у громадському житті,  отримали умовно дострокового звільнення. Начальник Кременчуцької виховної колонії урочисто привітав всіх присутніх з початком фестивалю та зі святом Дня Конституції України. Також тим юнакам, які досягли віку, представником міграційної служби було вручено паспорти громадянина України. По завершенню заходу вихованці Кременчуцької ВК отримали подарунки та найщиріші побажання від гостей фестивалю.

Неабияке враження справили на неповнолітніх підоблікових виступи засуджених, які здивували рівнем творчої майстерності. Приклад вихованців колонії надав дітям можливості впевнитися в необхідності культурного та  естетичного зростання особистості

Лідія Геращенко - фахівець із соціальної роботи з суб’єктами пробації Кременчуцького РВ КВІ управління  ДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг