» »

Мій життєвий путівник після закінчення іспитового строку


Мій життєвий путівник після закінчення іспитового строку

Днями на базі Кременчуцького МРВ з питань пробації  працівниками проведено заняття для неповнолітнього підоблікового на тему: «Мій життєвий путівник після закінчення іспитового строку».

Відповідно законодавства іспитовий строк розуміється як  період в житті засудженого, протягом якого є можливість довести суспільству виправлення власної поведінки без позбавлення або обмеження волі.

Таке покарання виконує працівник органу пробації, який протягом іспитового строку здійснює контроль та нагляд, а також психологічну, юридичну, виховну та консультаційну допомогу засудженому. 

Більшість неповнолітніх підоблікових позбавлені належного батьківського піклування та уваги, тому у роботі з ними важливу роль відіграє виховна робота. Орієнтуючись на особистість кожного з підлітків, працівники пробації навчають бути законослухняними, уміти вирішувати складні життєві ситуації та уникати конфліктів, не порушуючи закон. 

Захід проведено з метою закріплення підобліковим, який став на шлях виправлення, вивчених правил поведінки законослухняного громадянина. 

В ході проведення заходу неповнолітній оцінив зміни, які відбулися з ним під час іспитового строку. За допомогою техніки «колаж» засуджений створив буклет, який постійно нагадуватиме йому життєві цілі та власну мотивацію.

Лідія Геращенко, фахівець (із соціальної роботи з суб’єктами пробації) Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції

Инструкция как комментировать


Кременчуг