» »

Мітинг до Дня памяті героїв Афганістану


Мітинг до Дня памяті героїв Афганістану

Підоблікові Кременчуцького районного сектору з питань пробації на впорядкуванні села

15 лютого 2017 року підоблікові, які відбувають покарання та адміністративне стягнення у виді громадських робіт були задіяні до підготовки мітингу, приуроченому річниці виведення військ з Афганістану.

Підоблікові працювали у селі Рокитне, Кременчуцького району на території пам’ятника загиблих Воїнів-Інтернаціоналістів. 

Перевага громадських робіт над іншими альтернативними видами покарань полягає втому, що порушник допомагає своєму селу, виконуючи у вільний від основної роботи чи навчання час безоплатні суспільно-корисні роботи. 

Для самих правопорушників та засуджених така праця являється важливим кроком для виправлення та переосмислення своєї поведінки, яка може бути неприйнятною в суспільстві.

В цей день підоблікові стали доброю підмогою для районної адміністрації в підготовці до проведення мітингу. Така допомога для засудженого та правопорушника дала можливість зробити свій внесок в організацію заходу та відчути свою значущість.

Лідія Геращенко, фахівець (із соціальної роботи з суб’єктами пробації) Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

Инструкция как комментировать


Кременчуг