» »

Заход до Міжнародного Дня захисту дітей


Мероприятия к Международному Дню защиты детей

1 червня 2016 року співробітники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району разом з неповнолітніми підобліковими в рамках свята Дня захисту дітей були запрошені до Кременчуцької виховної колонії. 

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний День захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Тому працівники виховної колонії та засуджені вихованці колонії провели незабутню екскурсію в лавах колонії, пригостили власноруч випеченим хлібом, залучили наповнолітніх підоблікових до участі у спортивних змаганнях між ПТУ № 26, ліцеєм № 7, та вихованцями. 

Під час змагань підоблікові неповнолітні проявили свої спортивні здібності. Працівники колонії подякували дітям за активну участь у змаганнях

По завершенню заходу працівники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району разом командами змагань зробили фото напам'ять.                                                                                                                                                 

Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ м. Кременчука КВІ управління ДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг