» »

Захід присвячений Дню незалежності України


Мероприятие посвящено Дню независимости Украины

Напередодні державного свята Дня незалежності України для неповнолітніх підоблікових кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району було проведено виховний захід на тему: «День народження України».

Під час заходу дітям було запропоновано переглянути презентацію, яка розповідає про історію створення суверенної держави Україна, про політичні події, що відбувалися в ті бурхливі часи. По закінченні перегляду відбулося жваве обговорення значення висвітлених подій як в історії країни вцілому, так і в буденному житті кожного її громадянина. З інтересом сприйняли слухачі цікаві факти про традиції створення вишиванок в Україні, значення їх малюнків.

Виховання почуття патріотизму та поваги до своєї Батьківщини, підвищення рівня обізнаності в її історії, вироблення навичок аналізу та розміння подій, що відбуваються, - це шлях до розвитку підлітка як особистості, формування його морально-етичних якостей, що є важливою задачею в справі попередження рецидивної злочинності серед неповнолітніх.

Фахівець (з питань соціальної роботи із суб'єктами пробації) Крюківського РВ м. Кременчука кримінально-виконавчої інспекції Моріна Оксана

Инструкция как комментировать


Кременчуг