» »

Захід з нагоди Різдва Христового


Захід з нагоди Різдва Христового

Пенітенціарії Кременчука та Кременчуцького району залучили неповнолітніх підоблікових до виховного заходу з нагоди Різдва Христового

Напередодні Різдва Христового кримінально-виконавчі інспекції м. Кременчука та Кременчуцького району провели пізнавально-виховний захід для неповнолітніх засуджених «Традиції та звичаї святкування Різдва Христового».

 

Щороку 7 січня весь православний світ відзначає одне із найголовніших християнських свят – Різдво Христове. Це світле свято встановлене на честь народження у плоті Сина Божого Дівою Марією. Велике свято починається напередодні, 6 січня, з Різдвяного Святвечора. Його значення настільки велике, що навіть літочислення ми ведемо саме від моменту появи на небі першої зірки, що знаменує Народження Ісуса Христа. 

Метою проведення заходу було ознайомити підоблікових з обрядом святкування Різдва Христова та виховувати любов і повагу до традицій українського народу.  Під час заходу діти отримали солодкі подаруночки від запрошених гостей з Кременчуцького районного  центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та дізналися  багато нового про  історію і традиції святкування Різдва,  народні прикмети та вірування, пов'язаними  з цими величним святом.

Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ м. Кременчука КВІ управління ДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг