» »

Захід «Наркоманія: попередити, виявити, допомогти»


Мероприятие «Наркомания: предупредить, выявить, помочь»

07.04.2016 року працівники кримінально – виконавчих інспекцій міста Кременчука та Кременчуцького району разом з соціальним працівником  БО «Світло Надії», Артемом Кийло, були запрошені до Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука.  Пенітенціаріїв прохали допомогти педагогічному колективу в питаннях виявлення перших ознак вживання наркотиків дітьми, способів можливої допомоги та методів профілактики наркоманії серед підлітків. Захід пройшов під гаслом: «Наркоманія: попередити, виявити, допомогти»

Педагогам  представили короткий огляд діяльності кримінально-виконавчої інспекції, ознайомили з основними поняттями пробації. Артем Кийло, розповів про найрозповсюдженіші наркотики, методи виявлення вживання, наслідки вживання та способи реагування, якщо встановлено, що особа вживає наркотики.  Соціальні працівники доповнили його розповідь психологічними прийомами спілкування з дітьми, щодо яких виникла підозра, щодо вживання наркотиків. Також розповіли про кримінальну відповідальність в сфері обігу наркотичних засобів.

Заступник директора з виховної роботи - Катерина Шаповал,  подякувала за цікаву лекцію та за надані тематичні матеріали по наркоманії. Висловила побажання до майбутньої плідної співпраці.

Юлія Козюренко, Старший інспектор Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука

Инструкция как комментировать


Кременчуг