» »

Лекція для учнів школи №30


Лекция для учеников школы №30

17.03.2016 року працівниками Автозаводського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції м.Кременчука спільно з інспектором сектору превентивної діяльності Кременчуцького ВП ГУНП було проведено лекцію для учнів загальноосвітньої школи № 30 м. Кременчука

Метою заходу було ознайомлення з діяльністю кримінально-виконавчої інспекції та профілактика скоєння правопорушень серед  неповнолітніх.

Перед аудиторією виступив інспектор сектору превентивної діяльності Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області – Максим Деркач. Темою його розповіді була «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх та їх батьків». Діти брали участь в дискусії, задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді.

Старший інспектор Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука управління ДПтС України в Полтавській області -  Юлія Козюренко, розповіла про нарямки діяльності кримінально-виконавчої інспекції, про злочини, за які неповнолітні потрапляють на облік та про особливості роботи з дітьми в інспекції. Учні цікавились діяльністю кримінально-виконавчої інспекції, видами покарань, які застосовуються до неповнолітніх.

Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука управління ДПтС України в Полтавській області розповіла про злочинні наслідки протиправної діяльності та про стан «афекту» при вчиненні злочинів. 

Присутні ознайомилися з агресією, як проблемою сьогодення і яка може стати наслідком вчинення злочину, що заподіює шкоди чи збитку іншій людині.

Оскільки злочин завжди аморальній і протидіє державній волі, то він завжди чинить також моральну та політичну шкоду – порушує моральні засади співжиття суспільства, шкодить державному авторитету та управлінню.

Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ КВІ м. Кременчука

Инструкция как комментировать


Кременчуг