» »

Дороги, які нас «обирають»


Дороги, які нас «обирають»

05.12.2016 року працівники кримінально-виконавчої інспекції м. Кременчука та Кременчуцького району на базі Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С.Макаренка провели для студентської молоді лекцію на тему: «Дороги, які нас «обирають».

Захід проведено з метою участі в акції «16 днів проти насильства»  та для підвищення рівня юридичної грамотності молоді, попередження скоєння ними правопорушень, а також розвитку моральних цінностей і почуття відповідальності.

Як відомо цього року вся Україна бере участь в акції, присвяченій боротьбі та профілактиці насильства. Пенітенціарії вирішили не стояти осторонь, а прийняти активну участь шляхом проведення лекторію для студентів Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С.Макаренка.

В ході заходу присутніх ознайомлено з діяльністю кримінально-виконавчої інспекції. Роз’яснено порядок відбуття покарання у разі вчинення злочинів насильницького характеру, хуліганства та порушення громадського порядку. Але найбільше молодь була вражена переглянутим відео, в якому зображено та порівняно життя студента та одного із злочинців, який відбуває покарання у виправній колонії. Таке відео навчає ставити перед кожним із нас певні життєві цілі, вимагає не порушувати закон та зобов’язує залишатися людиною

Присутні заходом задоволені, адміністрація закладу подякувала за виступ та запропонувала і надалі підтримувати співпрацю.

Лідія Геращенко фахівець (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Кременчуцького РВ КВІ управління ДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг