» »

Захiд присвячений - Дню Державного прапору України


Захiд присвячений -  Дню Державного прапору України

23 серпня 2016 року психолог та фахівці кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району для неповнолітніх підоблікових, організували та провели виховне заняття на тему: «Державний прапор України»         

З серпня 2006 року, український народ вперше почав святкувати День Державного прапора України. Та став свідком зародження ще однієї, дуже важливої для політичного та національного єднання нашого народу державної традиції.

Метою проведення заходу для неповнолітніх було формування духовних цінностей справжнього патріота: його національної свідомості, знання історії рідної землі, гордості за минуле і сучасне.

Підоблікових ознайомлено з тяжким шляхом затвердження державного прапора України, його історичним минулим. В процесі проведення заняття присутні дізналися, що прапор – одна з офіційних емблем держави, яка символізує її суверенітет, він являє собою синьо-жовте прямокутне полотнище з двох рівних за шириною, горизонтально розташованих смуг, головна ідея синьо-жовтого – це велика гармонія космосу, сонця, води та всього, що на землі сущого.

Присутні були в захваті від фактів з якими їх ознайомили пенітенціарії. Саме у процесі виховної роботи спрямованої на патріотичне виховання неповнолітні підоблікові глибше усвідомлюють свою причетність до минулого, теперішнього та майбутнього Батьківщини, що дозволяє утверджувати в них почуття відповідальності за свою державу, за власну долю. 

Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ м. Кременчука КВІ управління ДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг