» »

Вшанування Героїв Небесної Сотні


Вшанування Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2016 року працівники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району спільно з неповнолітніми та особами молодіжного віку, які перебувають на обліку, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які поклали свої життя за свободу та незалежність українського народу. 

21 листопада 2013 року за кілька днів до укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, український уряд радикально повернув курс держави від євроітеграційного до курсу, спрямованого на розвиток співпраці з державами-членами СНД.

30 листопада, обурена таким рішенням уряду, молодь виходить на Майдан Незалежності у Києві, всіляко підкреслюючи мирний характер своєї акції. Невдоволення підтримують по всій Україні. Це був початок Революції Гідності.

На початку революційних подій, нікому і в голову не могло прийти, чим усе це обернеться… Слова «Слава Україні! Героям Слава!», що видавалися простим вітанням, набувають нового й особливого значення.

Справжні бої розгорталися в центрі Києва 18-20 лютого. В один день тисячі мирних людей стали солдатами свого народу.

Тисячі поранених і більше 100 людей було вбито. Їх безсмертні душі  відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

День Героїв Небесної Сотні - це втілення мужності українського народу, це день свободи та рівноправ'я, день боротьби за краще майбутнє!

11 лютого 2015 року Указом Президента України було установлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначється 20 лютого.

Працівники кримінально-виконавчих інспекцій, неповнолітні та молодь,  схилили низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття та які стали символом Революції Гідності українського народу.

Юлія Козюренко, старший інспектор Автозаводського РВ КВІ м.Кременчука

Инструкция как комментировать


Кременчуг