» »

30 річниця аварії на Чорнобильській АЕС


30 годовщина аварии на Чернобыльской АЭС

26 квітня 2016 року працівники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району разом з підобліковими відвідали загальноміський мітинг, присвячений 30 річниці аварії на Чорнобильській АЕС, який відбувався у м. Кременчуці біля пам'ятного знаку «Дзвони Чорнобиля»

Метою заходу було нагадати неповнолітнім про страшну трагедію, що сталася в нашій країні та її наслідки для багатьох поколінь. 

До присутніх зверталися міський голова Віталій Малецький, голова міського об'єднання афганців та чорнобильців, настоятель Свято-миколаївського кафедрального собору прочитав молитву за упокой душ ліквідаторів аварії. Учасники з цікавістю слухали виступи очевидців, які приймали участь в ліквідації катастрофи, та були вражені їх розповідями. 

Головною ідеєю, що пронизувала атмосферу заходу, було докладання всих можливих спільних зусиль задля недопущення повторення такої трагедії, яка мала жахливі наслідки для всього людства.

Фахівець (з надання соціальних послуг субьєктам пробації) Крюківського РВ кримінально-виконавчої інспекції м. Кременчука Моріна Оксана

Инструкция как комментировать


Кременчуг