» »

11 липня – Всесвітній день народонаселення


11 июля - Всемирный день народонаселения

08 липня 2016 року співробітники кримінально-виконавчих інспекцій м. Кременчука та Кременчуцького району залучили неповнолітніх підоблікових до заходу, присвяченому Всесвітньому дню народонаселення.

В особливому  календарі Ради керуючих Програми ООН з 1989 р. 11 липня вважається Всесвітнім днем народонаселення. Саме ця дата обранана згадку про день, коли чисельність населення Землі перевищила 5 млрд. осіб. Як і інші пам’ятні дати Організації Об’єднаних Націй, день народонаселення звертає увагу суспільства на невідкладність і важливість вирішення демографічних проблем

Відповідно тематики заходу обговорено основні фактори, які впливають на приріст населення, ознайомлено з програмами загального розвитку та пошуку вирішення спільних проблем. Окремо приділено увагу інформації стосовно народжуваності та тривалості життя в Україні.

В ході обміну думками з’ясовано, що розвиток наркоманії та алкоголізму, незбалансоване харчування, безліч вірусних захворювань та вимушена міграція являються затяжними факторами демографічної кризи суспільства. Спільно засудженими було запропоновано алгоритм дій кожного з членів суспільства, які могли б внести зміни в прирості населення всього світу.                   

Анастасія Леонова, психолог Автозаводського РВ м. Кременчука КВІ управління ДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг