ЗНО-2017 в Полтавской области

ЗНО-2017 начнется с 28 апреля 2017 года, допуск участников к пункту проведения ЗНО будет проходить с 10:15 до 10:50

Харьковский региональный центр оценивания качества образования совместно с Департаментом образования и науки Полтавской ОГА определил 6 округов для проведения ЗНО-2017 в городах

  • Полтава, 
  • Кременчуг, 
  • Лубны, 
  • Миргород, 
  • Гадяч,
  • Карловка. 
Дні Довкілля

8 квітня 2017 року працівники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації взяли участь в проведенні заходу «День довкілля», який відбувся на території Державної установи «Кременчуцька виховна колонія»

Захід організовано з метою забезпечення належного санітарного стану і благоустрою прилеглої території установи на території якої здійснює свою діяльність Кременчуцький міськрайонний відділ з питань пробації

Всесвітній День здоров'я

В рамках Всесвітнього Дня здоров΄я для неповнолітніх підоблікових Кременчуцького міськрайоннго відділу з питань пробації було організовано тренінгове заняття на тему «Здорова людина»

Метою заходу було привернути увагу присутніх до факторів, які впливають на здоров΄я людини, сформувати мотивацію до здорового способу життя. В ході дискусії діти створили наочний портрет здорової людини, оцінили власні можливості формування умов, що сприяють нормальному зростанню та розвитку.

Особенности семейных взаимоотношений между детьми и родителями

04 квітня 2017 року в приміщенні Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації, спільно із спеціалістом Кременчуцького РЦСССДМ проведено заняття для неповнолітніх підоблікових та їх батьків на тему «Особливості сімейних взаємовідносин між дітьми та батьками».

В ході заняття обговорили позитивну модель взаємин у сім'ї. Спеціаліст центру навчила присутніх прибирати протиріччя та знаходити взаєморозуміння через двосторонню довіру. 

Нашел кошелек «Вернуть или нет?»

Дорогие Кременчужане и Крюковчане.

У нас в городе появились еще одни воры. В среду, 29 марта 2017 года в Крюкове, район Крюковского моста был утерян кошелек с правами, документами на машину и именными банковскими карточками, и около 200 грн наличными. Эти два субъекта на фото нашли его, к просьбе вернуть ответ – «мы ничего не находили». На фото запечатлен момент после дележки денег.

Профорієнтація - зроби свідомий вибір

30 березня 2017 року на базі Омельницького ліцею працівники Кременчуцького МРВ з питань пробації провели профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів. 

З ціллю збагачення органів і установ виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації кваліфікованими працівниками, проінформовано випускників ліцею на предмет вступу до Академії державної пенітенціарної служби.

В ході заняття обговорено  термін навчання в Академії ДПтС, основні спеціальності  та алгоритм підготовки до вступу для здобуття вищої освіти ступеня «бакалавр».

Зустріч зі школярами на тему: «Профілактика правопорушень в учнівському середвищі»

22 березня 2017 року в приміщенні Садківської ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівцем Кременчуцького МРВ з питань пробації Лідією Геращенко та інспектором ювенальної поліції Кременчуцького районного відділення  поліції ГУНП України в Полтавській області старшим лейтенантом поліції Віталієм Артеменко проведено зустріч з учнями 7-8 класів на тему «Профілактика правопорушень та злочинів в учнівському середовищі».

Захід проведено з метою пропаганди правових знань.

Мій життєвий путівник після закінчення іспитового строку

Днями на базі Кременчуцького МРВ з питань пробації  працівниками проведено заняття для неповнолітнього підоблікового на тему: «Мій життєвий путівник після закінчення іспитового строку».

Відповідно законодавства іспитовий строк розуміється як  період в житті засудженого, протягом якого є можливість довести суспільству виправлення власної поведінки без позбавлення або обмеження волі.

Шевченківські дні

09.03.2017 року, в день народження великого Кобзаря, підоблікові Кременчуцького міськрайоннго відділу з питань пробації взяли участь в урочистому заході «Шевченківські дні».

Неповнолітні підоблікові та особи молодіжного віку були залучені до заходу з метою національно-патріотичного виховання, формування поваги до історії та культури рідної країни.

Відбулася робоча зустріч із суддями

03.03.2017 року на базі Автозаводського районного суду м. Кременчука відбулася інформаційна зустріч з суддями Автозаводського районного суду м. Кременчука та керівником Кременчуцького міськрайоного відділу з питань виконання кримінальних покарань та пробації. 

Метою зустрічі було інформування суддів першої інстанції щодо найменувань уповноважених органів з питань пробації, а також затвердженої форми та змісту досудової доповіді. 

В ці лютневі дні Україна вшановує загиблих під час Революції Гідності 2014

На базі Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації провели виховну годину, присвячену Революції гідності.

Захід проведено з метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, а також з ціллю виховати у неповнолітніх патріотичну свідомість та розвинути бажання стати гідними громадянами України.

Мітинг до Дня памяті героїв Афганістану

Підоблікові Кременчуцького районного сектору з питань пробації на впорядкуванні села

15 лютого 2017 року підоблікові, які відбувають покарання та адміністративне стягнення у виді громадських робіт були задіяні до підготовки мітингу, приуроченому річниці виведення військ з Афганістану.

Підоблікові працювали у селі Рокитне, Кременчуцького району на території пам’ятника загиблих Воїнів-Інтернаціоналістів. 

Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх

Профілактика протиправної поведінки неповнолітніх в центрі уваги Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації

З метою профілактики правопорушень серед учнівської молоді співробітники Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації продовжують проведення в навчальних закладах міста Кременчука серії профілактичних та інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на виховання у дітей законних способів поведінки.

Заняття по соціально-педагогічній роботі

Заняття по соціально-педагогічній роботі з неповнолітніми засудженими  «Кожна дитина має право»

07.02.2017 року в приміщенні Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації неповнолітнім підобліковим було організовано зустріч із представником відділу з соціальної роботи Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Галиною Мельниковою на тему «Кожна дитина має право».

Зустріч проведено з метою покращення правового виховання та захисту інтересів засуджених, які спрямовані на формування знань, умінь та навичок законослухняної поведінки.

Чи знаєте ви, що таке ВІЛ-інфекція?

01.02.2017 року в приміщенні Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації проведено заняття «Профілактика розповсюдження ВІЛ-інфекції серед уразливих груп населення»

Чи знаєте ви, що таке ВІЛ-інфекція та як від неї уберегтися? Працівникам та підобліковим Кременчуцького МРВ з питань пробації допомагав знайти відповідь на дане питання соціальний працівник благодійної організації «Світло Надії»  Артем Кийло. Захід пройшов у вигляді дискусії, якою досягнуто основну мету заняття – розкрито поняття «ВІЛ» та «СНІДу». 

Година спілкування зі школярами на тему: «Вчинок та відповідальність»

Година спілкування зі школярами працівників Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації на тему: «Вчинок та відповідальність»

26 січня на базі Омельницького ліцею працівниками Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації проведено годину спілкування для учнів 8-9 класів.

Даний захід проведено з метою правової освіти, попередження злочинності, правопорушень та насильства в шкільному середовищі. 

Встреча со школьниками Чечелева в Кременчуге

Зустріч зі школярами на тему: «Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх»

23 січня 2017 року в приміщенні Чечелівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів фахівцем із соціальної роботи Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації проведено шкільну лінійку на тему «Профілактика правопорушень та злочинів серед неповнолітніх».

Мета заходу -  виховання правової культури та свідомості, законослухняності та дисциплінованості учнів,  шляхом пропаганди правових знань.

Захід з нагоди Різдва Христового

Пенітенціарії Кременчука та Кременчуцького району залучили неповнолітніх підоблікових до виховного заходу з нагоди Різдва Христового

Напередодні Різдва Христового кримінально-виконавчі інспекції м. Кременчука та Кременчуцького району провели пізнавально-виховний захід для неповнолітніх засуджених «Традиції та звичаї святкування Різдва Христового».

 

Адреса домов где установят тепловые счетчики в Кременчуге

Начальник УЖКХ города Кременчуга Иван Москалик сообщает, до конца 2016 года за средства городского бюджета на объектах жилищного фонда Кременчуга будет установлено 150 тепловых счетчиков. По поручению мэра Виталия Малецкого установления таких средств учета потребления тепловой энергии было начато несколько дней назад КП «Теплоэнерго». Ниже приводим адреса многоэтажек, где в этом году будут выполнены работы по установке.

С 2017 года в школах Кременчуге отменят благотворительные взносы

Все расходы на школы возьмет на себя городской бюджет Кременчуга кроме канцелярских товаров, будут покупать родители для своих детей в индивидуальном порядке

С начала нового бюджетного 2017 года городские власти Кременчуга внедряет новый проект, направленный на отказ от сбора в учебно-воспитательных заведениях города благотворительных родительских взносов. Все вопросы, решение которых на протяжении многих лет осуществлялось за счет таких благотворительных поступлений, С 1 января 2017 года будут финансироваться исключительно из городского бюджета Кременчуга. На эти цели в проекте главного финансового документа предусмотрено 15 млн. грн. 

Страница 5 из 26 «  1 2 3 4 5 6 7 8 9  »