» »

Заняття по соціально-педагогічній роботі


Заняття по соціально-педагогічній роботі

Заняття по соціально-педагогічній роботі з неповнолітніми засудженими  «Кожна дитина має право»

07.02.2017 року в приміщенні Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації неповнолітнім підобліковим було організовано зустріч із представником відділу з соціальної роботи Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Галиною Мельниковою на тему «Кожна дитина має право».

Зустріч проведено з метою покращення правового виховання та захисту інтересів засуджених, які спрямовані на формування знань, умінь та навичок законослухняної поведінки.

В ході заняття працівник центру зупинила свою увагу на деяких статтях Конституції України та Конвенції ООН про права дитини, які розкривають права неповнолітніх на освіту, гармонійний розвиток та соціальний захист.

Орієнтуючись на те, що крім прав людина має ще й обов’язки, працівниками пробації для підоблікових нагадано основні обов’язки, які покладені на них судом в період відбуття покарання.

Після жвавої дискусії, діти подякували за зустріч та пройшли тест-перевірку для закріплення отриманих в процесі заняття знань.

Лідія Геращенко, фахівець (із соціальної роботи з суб’єктами пробації) Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції


Инструкция как комментировать


Кременчуг