» »

Соціальна робота кримінально-виконавчих інспекцій


Соціальна робота кримінально-виконавчих інспекцій

04.11.2015 року на базі приміщення Кременчуцького МВ КВІ та Кременчуцького РП КВІ в м.Кременчуці за ініціативи працівників інспекцій та сприянні благодійної організації «Світло Надії», було проведено просвітницьку лекцію для підоблікових неповнолітніх та осіб молодіжного віку на тему: «Вплив наркотиків на організм людини. Способи передачі ВІЛ-інфекцій».

Метою даної профілактичної лекції було наголошення на соціальній небезпеці та гнітючих духовних наслідках вжиття людиною психотропних засобів та залучення молоді до здорового способу життя,  попередження девіантної поведінки, яка виникає у зв’язку із вживанням наркотиків та підвищення рівня інформованості про проблеми наркоманії та зараження ВІЛ-інфекціями.

Волонтер благодійної організації «Світло надії» - Артем Кійло, розповів молоді про класифікацію наркотиків, пагубний вплив на організм людини та шляхи розповсюдження ВІЛ-інфекцій

- Вживання наркотиків є проблемою не лише людини, яка їх вживає, а й найближчого її оточення, сім'ї, соціуму, тому, перед спробою отримати «кайф» від наркотику, задумайтесь над тим, якого майбутнього ви бажаєте» - зазначив Артем.

Засуджені приймали активну участь в обговоренні, задавали питання, на які отримали вичерпні відповіді. По закінченню зустрічі Артем роздав інформаційні буклети та повідомив адресу кабінету довіри, куди можна звернутися за допомогою анонімно. 

Юлія Козюренко,

старший інспектор Автозаводського РП

Кременчуцького МВ КВІ

УДПтС України в Полтавській області

Инструкция как комментировать


Кременчуг